Hatay (Antakya) Yaşam Koçluğu

Hatay Yaşam Koçluğu Nedir ?

Hatay Yaşam Koçluğu Genel Olarak;

Hatay Yaşam Koçluğu; kuruluşlarda Eğitim Görmüş ve sertifika almaya hak kazanmış profesyonel Hatay Yaşam Koçlarımız , danışanlarının özel hayatlarında, onlara hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak üzere faaliyetler yürütüp , sürekli bir ortaklık Uyumluluk Sağlarlar. Danışanlarının kendi performanslarını ve yaşam kalitelerini artırmaları için Her zaman onların yanında olurlar ve eşlik ederler. Hatay Yaşam Koçumuz belirli analizler ve danışanın bireysel ihtiyaçlarına uygun yaklaşımları belirlemek üzere eğitim almıştır

Hatay Yaşam Koçumuz çözümleri ve stratejileri danışanın kendisinde yaptığı analizlerle belirler. Hatay Yaşam Koçunun görevi, danışanın zaten sahip olduğu beceri, yetenek ve yaratıcılığı geliştirmek için ona yardımcı olarak , ortaya çıkarmaktır. Web sitemiz üzerinden randevu oluşturabilirsiniz.

hatay yaşam koçluğu

Hatay Yaşam Koç'u Ne Yapar?

   Hatay Yaşam koçumuz , Bireyi bulunduğu durumdan, ideal duruma getirerek hedeflerinde başarıya ulaşmasını sağlar. Bu süreçte bireye doğru ve güçlü sorular sorarak, ona yadımcı olurken , başarılı teknikleri de uygulayarak hedeflerine giden çalışmalarda yol arkadaşlığı yapar.

hatay yaşam koçluğu

Hatay Yaşam Koçluğu ne işe yarıyor?

    Her Bireyin hayatında mutlaka yolunda gitmeyen bir durum olur. Bireyin yaşadığı bu sıkıntılar onu ciddi anlamda bunaltır ve tüketir. Detaylı incelediğimizde yaşanan sıkıntılar Bireyin özel durumlarından dolayı kendisinden  kaynaklandığını anlarız. Bireyin içinde bulunduğu  bu sıkıntılar, onun olaylara karşı bakış açısından ve yaklaşımından kaynaklanır. Birey içinden çıkamadığı bu durumda , kendi kendine sorduğu soruların cevapları aslında ikendindedir. Hatay Yaşam koçunuz tam bu noktada, çıkış yolları bulmanıza yardımcı olur, ve eşlik eder.

Hatay Yaşam Koçu olmadan hayatımı düzene sokamaz mıyım?

    Hayatınızda ters giden bir şeyler varsa bunlar üzerinde düşünmek , gözlemlemek ve bir şeyleri değiştirmek gerekektedir. Çünkü hayatımızın gerek yoğunluk gerekse alışkanlıklar açısından değerlendirildiğimizde bizi çepeçevre sardığını hissederiz. Tek başımıza bunları aşmamız imkansız olmasa da çok zordur.

   Değişim bizlerin cesaret edemediği, adapte olmakta zorlandığı ve pekte tercih etmediği bir durumdur. Değişime odaklanmak cesaret ve özgüven ister. Bu değişim hayalimiz olsa bile, uzaktan bakmayı tercih edebiliriz. Bu durum korkaklığımızdan değil, sadece içimizde bir şeylerin eksikliğini yaşadığımızdan dolayı kaynaklanabilir. Bu gibi noktaların üstesinden gelmek için Hatay Yaşam Koçunuzdan yardım alabilirsiniz. Sizi değişime odaklayacak olan şey, yine sizden başkası değildir.

hatay yaşam koçluğu

Hatay Yaşam Koçluğu İşleyiş Süreci Nasıldır ?

Hatay Yaşam Koçluğu Programı Ne Kadar Sürüyor ?

     Bu durum bireyin ihtiyaç ve hedeflerine bağlı olarak farklılık gösterir. Seanslar 4-8-12-24 seans şeklinde değişmektedir. Genel olarak öngörülen süre dört ay olmakla beraber ihtiyaç hissettiğinizde dört aydan sonra da birlikte çalışmaya devam edebiliyoruz. Bu tamamen size bağlı olan bir durumdur.

Ben çok yoğun bir insanım bu çalışmalara ayıracak zamanı nereden bulacağım ?

    Sizinle yapacağımız ön danışmanlıktan sonra, programımız konusunda anlaşmamız dahilinde karşılıklı imzalayacağımız sözleşme ve belirleyeceğimiz gün ve saatte Hatay yaşam koçluğu hizmetine başlayacağız. Bu program bir araya gelerek olabileceği gibi telefon, Skype veya diğer iletişim araçlarıyla da gerçekleşebilir. İletişim seçenekleri, yoğun iş stresinin ardından yaşanacak trafik sıkıntısını da ortadan kaldıracaktır.

Hatay Yaşam Koçluğu programının başarı garantisi var mı?

Biz Bu Süreçte Hep Sizin Yanınızda Olacağız , Bir nevi hayatınıza eşlik edeceğiz. Bu süreçte bize yeterince açık olmanızı ve bize güvenmenizi istiyoruz. Bu tamamen sizin elinizdedir. Eğer başarmak isterseniz çözümlenemeyecek hiçbir konu yoktur.

Hayatımdaki her şeyi Hatay Yaşam Koçumla paylaşmam ne kadar doğru olur?

hatay yaşam koçluğu

   Bilmelisiniz ki; Yaşam Koçunuz sizin hayatınızı, sizin istediğiniz şekilde düzene koymanız konusunda size yardımcı olur. Hayatınızdaki pürüzleri çözümlemek adına her şeyi kendisiyle paylaşabilirsiniz. Yaşam Koçunuz sizin paylaştığınız bilgileri bir başkasına anlatmama konusunda taahhütte bulunacaktır. Buna rağmen eğer Yaşam Koçunuza güvenmiyorsanız yapılacak çalışma verimsiz olacak ve işe yaramayacaktır.

Web sitemiz üzerinden Hatay Yaşam Koçluğu için randevu oluşturabilirsiniz. Detaylı Bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Roser Şifa Terapi Merkezi © 2018