hatay (antakya) TETHEVA KOZMİK Şifa Frekansları

TETHEVA KOZMİK ENERJİ FREKANSLARI nedir?

Hatay (Antakya) ‘’TETHEVA’’ Kozmik Şifa Enerji Frekansları , evrendeki ‘’SES’’ dalgalarını ve Titreşimsel Kozmik ‘’SES’’ spektrumnu aktive ederek Manyetik alanda Fiziksel, Zihinsel, Duygusal ve Ruhsal Bedenlerinizin tamamında DENGE’ye gelmenizi sağlar.
Evren, herbi yıldızın ve gezegenin kendine özgü farklı frekanslardaki titreşimleri ile meydana gelen Kozmik bir Senfonidir.
‘’TETHEVA’’ Işık ve Enerjinin ötesinde Kozmik ‘’SES’’ lerin şifa üzerindeki etkisini açığa çıkartarak bugüne kadar göz ardı edilen eksik bilgiyi tamamlamıştır.

Tetheva yüksek titreşimli kozmik frekans ilmidir

  Yüksek Titreşimli Şifa Frekansları sizi şifalandırmakla kalmaz aynı AN’da evrensel harmoni ile uyumlanarak kaynağı deneyimlemenize ve üst bilince sıçramanıza rehberlik eder. “TETHEVA” hücrelerinizin atomaltI gerçeklikte tanıdığı evrendeki Kozmik Şifa Enerji Frekanslarının açığa çıkımış halidir. Pleaides “TAYGETA” Yıldızından Üst Varlık “Erra TETHEVA” Bilgeliğinin dünyamızda bedenlenmiş Nihat Hacıfazlıoğlu bilincinin kanallığı ile gezegenimize hediye edilen Yüksek Titreşimli Kozmik Frekans Şifa ilmidir.

Uzman Ekibimizle , Sağlığınız Hakkında Danışmanlık veya Terapi Almak İçin Hemen İrtibata Geçin , Sizin İçin En uygun terapi sürecini hemen başlatalım. Web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde  randevu oluşturarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Reiki Kozmik Enerji Terapi

Hatay (antakya) TETHEVA KOZMİK FREKANS ŞİFA SEANSI

• Seanslar El Değmeden Uygulanır.
• Seanslarda Kişi Hipnoz Olmaz
• Seans Sayısı Rahatsızlığın Durumuna Göre 3-6-9 seans şeklinde Uygulanır.
• Seans Süresi 30 dakikadır.
• Seans Yakından ve Uzaktan Uygulanır.

‘’TETHEVA’’ Kozmik Enerji Şifa Seans Uygulaması Teşhis veya tedavi olarak Tıbbın Yerine Geçmez. Tıbbı Yöntemlere Destekleyici bir Enerji Tedavisi olarak Tercih Edilmelidir.

hatay (antakya) ''tetheva'' kozmik enerji

*Renklerin daha evvel hiç görmediğim tonları eşliğinde dans ediyordum.

*Bir Işık hüzmesi içinde tepeden tırnağa yıkandığımı ve arındığımı hissettim.

*Müthiş bir Rahatlık ve Güven Duyusu Hissettim.

*Kelimelerle Tarif Edilemez Bir Deneyimdi.

*Büyüleyici mistik bir yolculuğa çıkmış gibiydim.

Hatay Kozmik Enerji Roser Şifa Terapi Merkezi (2)

Uzman Ekibimizle , Sağlığınız Hakkında Danışmanlık veya Terapi Almak İçin Hemen İrtibata Geçin , Sizin İçin En uygun terapi sürecini hemen başlatalım. Web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde  randevu oluşturarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Roser Şifa Terapi Merkezi © 2018