Hatay (antakya) Eğitim Koçluğu

    Hatay (Antakya) Eğitim Koçluğu Bireyin hedeflerine daha akılcı ve ne istediğini bilerek ilerlemesi konusunda yol arkadaşlığı sürecidir.
   Bireyin varmak istediği sonuç için ilk önce kendini tanıma yolunu seçmek istiyorsa bu konuda bireye koçluk yapar. Birlikte yürütülen süreci koçluk becerisi ve soruları ile destekleyen kişisel gelişim koçluğu, bireyin yaşadığı farkındalıklar sonrası geleceğe bakarak kendisi için daha anlamlı rota çizmesine yardımcı olur

HATAY (antakya) EĞİTİM KOÇLUĞU kendimizi tanımaktan geçer

  Hatay (Antakya) Eğitim Koçluğu Yaşamınıza istediğiniz anlamları dahil etmek istiyorsanız, bu ancak kendimizi tanımaktan geçer. Cesaretle kendimizi yüzleşerek tanıdığımız bu süreç en keyifli alandır.
    İç sisteminizin, dış sistemle uyumunu gördükçe bu istek potansiyelinize çok destek verecektir. Ve öz potansiyel bunu gerçekleştirmek için korkusuzca deneyimleyecektir.
    Kendinize yürüdüğünüz bu süreçte beraberiz.Yolunuz her daim açık olsun!

hatay yaşam koçluğu

HATAY (antakya) EĞİTİM KOÇLUĞU Kişisel gelişim içsel bir yolculuktur

   Hatay (Antakya) Eğitim Koçluğu içsel bir yolculuktur. Herkes hayatta kendi potansiyelleriyle doğar, kendi ihtiyaçlarıyla yaşar. Kişinin bu potansiyellerini ve ihtiyaçlarını fark etmesi, doğru şekilde tanımlayabilmesi ve hayatta arzu ettiği başarılara ulaşabilmesi için kişisel gelişim var olan potansiyelin geliştirilmesi ve kişinin hayata katılmasıdır. Hepimiz parmak izimize kadar farklıyız. İhtiyaçlarımız, eksikliğini hissettiğimiz yönlerimiz herkesten çok farklıdır. Dolayısıyla bu konuda kendimize yardım edebilecek ilk kişi yine kendimiz olacaktır. Kişisel gelişim yolculuğu, farklılıkları, artıları, eksikleri görebildiğimiz, bunları bir potada eritip hayatta ihtiyacımız olan başarıya, mutluluğa ve huzura dönüştürdüğümüz bir çalışma, düşünce ve yaşama biçimidir.

Uzman Ekibimizle , Sağlığınız Hakkında Danışmanlık veya Terapi Almak İçin Hemen İrtibata Geçin , Sizin İçin En uygun terapi sürecini hemen başlatalım. Web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde  randevu oluşturarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Roser Şifa Terapi Merkezi © 2018